Spolehlivá firma 2011
 
logo cechu truhlářského
Navrhněte si svůj altánek
Nabídka interiérových dveří
Spolehlivá firma 2011
 
hobliny
Najdete nás také na Facebooku

Repliky starodávného nábytku


replika stolu - ilustrační obrázek Při výrobě replik se snažíme vracet ke starým technologiím.

Za léta praxe jsme nasbírali spoustu zkušeností s využíváním původních technik a postupů při opracovávání dřeva, které následně zúročujeme při výrobě replik starožitného nábytku.


nákres - ilustrační obrázek Zákazník k nám casto přichází se svojí představou, náčrtkem či fotografií a my jsme schopni dle těchto podkladů nábytek vyrobit.

Jakákoliv úprava rozměrů, povrchové úpravy či vzhledu je možná. Velmi často nás oslovují zákaznici, kteří vlastní poničený nebo nepoužitelný kus nábytku, který chtějí vyrobit znovu. Nejsme restaurátoři, ale dle předlohy jsme schopní vyrobit věrnou kopii původniho originálu.


zrcadlo - ilustrační obrázek V dnešní dobe sice práci zastanou stroje, avšak v případě vyráběných replik to zase až tolik neplatí. Spousta úkonů a činností je ve vetšine případů ruční práce.

zrcadlo - ilustrační obrázek Klademe veliký důraz na kvalitu opracování, snažíme se věnovat každému detailu a máme velký zájem na tom, aby se každý výrobek, který vyrobíme, nestal jen pouhým "předmětem" nebo "kusem", ale aby zákazníka skutečně oslovil a měl z něj dobrý pocit.


PRO VAŠI INFORMACI: Nejsme restaurátorská firma, neprovádíme odborné restaurátorské práce.