Spolehlivá firma 2011
 
logo cechu truhlářského
Navrhněte si svůj altánek
Nabídka interiérových dveří
Spolehlivá firma 2011
 
hobliny
Najdete nás také na Facebooku

Závěsné hodiny s el.strojem

Výroba

Nástěnné hodiny dnes nalezneme skoro v každé domácnosti či kanceláři. Hodiny nejenže plní funkci ukazatele času, ale též se stávají plnohodnotným doplňkem a velmi často dotváří výslednou podobu místnosti, ve které jsou umístěny.

Nástěnné elektrické hodiny v naší nabídce jsou vyrobeny z masivního dřeva. Kromě podýhovaných zad není při výrobě hodin nikde jinde použito dřevotřískových či překližovaných materiálů. Tímto se tyto hodiny podstatně liší od podobně vypadajících levných modelů. Garantujeme Vám, že celý korpus hodin (tělo hodin), je vyroben z masivního dřeva.

Hodiny jsou vybaveny elektrickým strojkem, proto jsou velmi vhodné do domácností, denních místností, restaurací a chalup. Není nutné je natahovat, kromě tikání nevydávají žádný zvuk, takže Vás nebudou nikterak rušit (u melodického el.strojku lze melodie vypnout). Strojek vydrží bez problému pracovat až 1 rok bez nutnosti výměny baterie (v závisloti na baterii).

Díky elektrickému strojku lze hodiny pořídit za velmi příznivou cenu.

Elektrické hodiny jsou v poslední době velmi oblíbené, bývají hezkým dárkem a jistě potěší nejednoho milovníka dřevěných doplňků.

Jedná se o funkční repliky starodávných nástěných hodin.

Z kolekce našich hodin

Závěsné hodiny s el.strojem - eh001 - Ariana
eh001 - Ariana
Závěsné hodiny s el.strojem - eh002 - Mairé
eh002 - Mairé
Závěsné hodiny s el.strojem - eh003 - Clarion
eh003 - Clarion
Závěsné hodiny s el.strojem - eh004 - Surfion
eh004 - Surfion
Závěsné hodiny s el.strojem - eh005 - Giondolline
eh005 - Giondolline
Závěsné hodiny s el.strojem - eh006 - Lorrenna
eh006 - Lorrenna
Závěsné hodiny s el.strojem - eh007 - Maudoli
eh007 - Maudoli
Závěsné hodiny s el.strojem - eh008 - Limbo
eh008 - Limbo

PRO VAŠI INFORMACI: Ve všech případech se jde o kusovou výrobu, kde výsledný odstín hodin je možno při výrobě ovlivnit . Zákazník si tak může pro své hodiny vybrat přesný barevný odstín, který si přeje.

Též je možné hodiny vyrobit ve zcela jiné dřevině, lze upravit proporce hodin, vložit do nich jiný stroj, kombinovat horní a dolní části z jiných korpusů z naší nabídky hodin (platí pouze pro elektrické nástěné hodiny). Ve variacích a fantazii se meze nekladou.

U výše uvedených modifikací je nutné brát v úvahu, že konečná cena bude odpovídat rozsahu Vámi zvolených modifikací.

CO VÁS MŮŽE JEŠTĚ ZAJÍMAT : Pokud doma máte staré hodiny, které jsou ve špatném stavu nebo je skříň hodin nadměrně poškozena, že již nelze hodiny používat, ale stroj je v pořádku, můžeme Vám na základě předlohy Vašich hodin vyrobit podobnou kopii s Vaším strojem.

V naší nabídce naleznete kromě elektrických hodin, rovněž hodiny mechanické tzv. pérovky nebo pendlovky, nebo hodiny stojací sloupové tzv. dědečkovy či babičiny hodiny.