Spolehlivá firma 2011
 
logo cechu truhlářského
Navrhněte si svůj altánek
Nabídka interiérových dveří
Spolehlivá firma 2011
 
hobliny
Najdete nás také na Facebooku

Dveře do interiéru

Výroba

Správně zvolené, kvalitně vyrobené dveře zkrášlí Váš interiér a budou dobře sloužit po celý život. Dveře pomáhají dotvořit vzhled Vašeho domova, ale také významě přispívají k tepelné izolaci a odhlučnění pokojů.

Masivní dřevo se k výrobě dveří používá již odpradávna a je nejlepším přírodním ekologickým a hlavně zdravotně nezávadným materiálem. Výhody použití kvalitního dřeva jsou nejen v jeho trvanlivosti a příjemném vzhledu, ale také v jeho zvukové a tepelné izolaci.

Dveře standartně vyrábíme ze smrkového řeziva a polotovarů. Materiál získáváme od stálého dodavatele, kde je nakupováno řezivo, vhodné pro výrobu dveří.

PRO VAŠI INFORMACI : Vyrábíme i dveře do exteriéru, rozměrem atypické dveře a jsme schopni vyrobit garážová vrata, brány do dvorů vše dle vašich představ.

CO VÁS MŮŽE JEŠTĚ ZAJÍMAT : Dveře z naší nabídky je možné vyrobit i z jiných dřevin než je smrk, například dub, buk, jasan, javor, ořech apod. Dveře se naceňují zvlášť a cena neodpovídá naší standartní výrobě, ale odráží se ve zvoleném materiálu.

Z kolekce našich dveří

Interierové dveře typ: A
Typ: A
Interierové dveře typ: B
Typ: B
Interierové dveře typ: C
Typ: C
Interierové dveře typ: D
Typ: D
Interierové dveře typ: E
Typ: E
Interierové dveře typ: F
Typ: F
Interierové dveře typ: G
Typ: G
Interierové dveře typ: H
Typ: H

Tip:

Pokud zvažujete výrobu dveří a již víte, kterou podobu a barvu by měly Vaše dveře mít, je dobré zamýšlené množství dveří vyrobit v jedné dodávce najednou.

Je to lepší z důvodu stejné barevnosti nátěrových hmot (je použit jeden odstín pro všechny dveře - postupným domícháním a stářím nátěru se odstín může změnit). Použité dřevo je zpravidla ze stejného stromu / dodávky / lokality. Proto jsou si dveře strukturou podobné, stáří a oxidace na ně působí stejně. Výroba celé dodávky dveří je méně nákladnější a je maximalně využito dřevní hmoty.